Prečo chcem byť milionár?

Autor: Csaba Lehocky | 15.7.2014 o 17:00 | Karma článku: 4,88 | Prečítané:  212x

A prečo nie? Nedávno som počul myšlienku, že milionár je každý kto má z hocičoho milión kusov. A preto ja som sa rozhodol mať milión najazdených km bez vážnej nehody. Malé ťukesi nerátam. Tie sa proste stanú aj keby ste nechceli.

Ináč čaute, som späť. Váš šaľený taxiKár. Chýbal som Vám?

Milujem svoju prácu. Zážitky na cestách sa nevyrovnajú asi ničomu. Denne sa stretávam s úžasnými ľuďmi. Niektorí sú hambliví, niektorím sa huba nezastaví. Dokonca sme takto nadviazali nové priateľstvá. No nie je to úžasné? A sranda je, že všetci majú niečo spoločné. Viečo čo? Bezpečný príjazd do cieľa. Aj keď pár krízových situácií sa udialo, ale zvládli sme ich. Preto chcem niektorým vodičom odkázať. Nerobte hujoviny a venujte sa riadeniu vozidla, kapišto?!

Teraz sa chcem poĎakovať, Vám všetkým, ktorí ste zverili svoje životy do mojich rúk a nôh. Ste super. Volajte stále. Teším sa na Vás ;) A viete, že sme spolu najazdili už vyše 120 000 km. No nie je to úžasné?? Cieľ mám splnený na 12%. Yííhááá :D.

A čo potom? Urobím z toho 10M km. A verím, že spolu to zase zvládneme.

A teraz trošku duchovna. Niektorí prestávajú práve čítať. Nevadí. Každé ráno, každé, poďakujem samozrejme, že som sa do ružova vyspal a vstal som do ďaľšieho nádherného dňa. Tiež poprosím tam tých hore, nech aj dnes dopravím všetkých ľudí bezpečne do cieľa. A večer samozrejme poďakujem, že sa tak naozaj stalo. A ono to funguje.

Čo z toho vyplýva? Ak viete čo chcete, tak sa Vám to proste skôr či neskôr splní.

 

Koniec hlásenia, milé súdružky a súdruhovia..

Čoskoro sa čítame znovu, zatiaľ še trimte ;)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Prečo je nevyhnutná vojna Facebooku a Bruselu

Padol prvý výstrel v regulačnej vojne, ktorá bude určovať podobu Európy.

DOMOV

Únos, ktorý prispel k zrušeniu amnestií, prekonal očakávania

Od marca ho videlo vyše 275-tisíc divákov.


Už ste čítali?